terazi burcu erkeğinin özellikleri

Terazi Burcu Erkeğinin Özellikleri

Terazi Burcu Erkeğinin Özellikleri

Genel Anlamda Terazi Burcu Erkeğinin Özellikleri

Terazi burcu astroloji alanında bir hava burcu olarak 23 Eylül-22 Ekim tarihleri arasında doğan kişileri kapsar. Burcun niteliği öncelik olmakla birlikte genellikle uğurlu sayısı 6, 9 günü ise Çarşamba olarak bilinmektedir. Genel kapsamda terazi adaleti temsil etse de terazi kadınının ve erkeğinin özellikleri birbirinden ayrılmaktadır terazi erkeğinin genel özelliklerine değinirken öncelikle fiziksel özelliklerinden bahsedecek olursak genellikle uzun boylu olurlar ve vücutları orantılıdır. Terazi burcu erkeği kilo almaya meyilli olduğundan dolayı bazı erkekler de bu orantıda ters bir durum görülebilir. Genellikle dalgalı ve parlak saçlara sahip olurken burun ve göz yapıları küçüktür. Bir terazi erkeği genellikle kıyafet konusunda çok seçici davranırken aşırıya kaçmadan modayı takip eder.

Genel özelliklerine bakıldığında bir terazi burcu erkeği ilk olarak kararsızlığı ile öne çıkar. Bu insanlar hayatlarındaki aşk, iş, alışveriş ve özel hayat gibi her konuda kararsızlık gösterebilirler. Bu durum hayatlarında birçok konuda etkili olmaktadır. Buna rağmen bir terazi erkeği hep çok yumuşak kalpli ve insanları kırmamaya özen gösteren bir yapıya sahiptir. Bu nedenle de birçok terazi erkeği kalbi kırık olarak yaşamayı sürdürür. Burçlar arasında en romantik ve duygusal olan erkek terazi erkeğidir. Ilımlı ve yumuşak davranışları sayesinde çevresi tarafından beğenilir. Ayrıca terazi erkeği yalandan hoşlanmaz, meraklıdır, araştırır ve gayet iyi bir konuşmacıdır. Her zaman sakin ve huzurlu bir hayat yaşamayı isteyen terazi erkeği bulunduğu ortamda sevilen bir insan olarak aile yaşamına ve ev hayatına da önem verir.

Terazi Burcu Erkeğinin Olumlu Ve Olumsuz Özellikleri

Her insanda burçlara bağlı olarak bir takım olumlu ve olumsuz özellikler oluşurken terazi burcunda da aynı şekilde olumlu ve olumsuz özellikler bulunur. Bir terazi erkeğinin en olumlu özelliği uyumlu bir insan olması ve adaletli davranmasıdır. Genel olarak dengeli bir erkek olmakla birlikte, duygusal ve karizmatiktir. Sanatçı bir ruha ve entelektüel bir hayata sahip olurlar. Olumsuz özellikleri arasında ise kararsızlığı ve aşırı kıskançlığı gösterilebilir. Bazı terazi erkekleri aşırı derecede tembel ve eleştirici insanlar olabilirler. Önemli bir olumsuz özelliği ise kolay kolay birilerinin etkisi altında kalabilmeleridir.

Terazi Burcu Erkeğinin Duygusal Özellikleri

Terazi burcunun erkeği duygusal anlamda aşk hayatında büyük bir hareketliliğe sahip olur. Genel anlamda hayatımda her zaman aşk isteyen terazi burcu erkeği romantizme önem verir. Fakat aşk konusunda aşırı derecede kıskançlık gösterebilir. Kova burcu kadını ile büyük bir uyum sağlarken mutluluğu yakalama şansı yüksektir. Yay ve ikizler burcu kadınıyla çok eğlenir ve koç kadını ile fiziksel anlamda çok uyumludur. Genellikle hoşlandığı kadınlar arasında sorumluluk sahibi ve samimi kadınlar bulunmaktadır. Dikkatli bir kadın terazi erkeğinin dikkatini çeker ve güzelliğe aşırı önem verirler.

Yazar: Sadık Arslan

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir