2018 yengeç burcu yorumu

2018 Yengeç Burcu Yorumu

Yengeç Burcu 2018 Yorumu

Yeni yıl ayaklarınızı yerden kesmeyi hedefliyor. ‘Artık ilişkilere farklı bir gözle bakmaya başladım’ dediğiniz gün, aşka tamamen teslim olabilirsiniz. Kalbinize koyduğunuz sınırları kaldırırken, geçmişin izlerini de sileceksiniz. Gökyüzü, kariyer evinizde de oldukça etkili. Yedi yıldır düzenleyemediğiniz alanlara eğilebilirsiniz. Bu döngüde farklı sektör ve çevrelerden teklifler alabilirsiniz. 2018 yılı, ayağının tozu ile size yeni imkanlar getirmek için elinden geleni yapacak.

Yengeç Burcu 2018 Aşk Yorumu

Ask hayatınızda güven kelimesi tekrar anlam kazanacak. Cesur kararlar alacaksınız. Bazı konuları yeni yılın ilk günlerinden itibaren duymazdan gelin. Canınızı sıkan detaylarda boğulmayın. Daha önce tanıdığınız ama bir türlü duygularını anlayamadığınız biri tekrar hayatınıza girmeye çalışabilir. Evli Yengeç burçlarını ise farklı sınavlar bekliyor. ‘Asla başıma gelmez’ dediğiniz konuları tecrübe edebilirsiniz. Evliliğiniz içinde ortak iş konuları varsa bu alanlarda geri dönüşlere şaşırabilirsiniz. Geçmişle kaldığını sandığınız konular bugün önünüze gelebilir. Sorumluluk konusunda eksik kalan eş ya da eş ailesine karşı tepkileriniz yüksek olacak.

Yengeç Burcu 2018 Kariyer ve Para Yorumu

Kurumsal bir firmada çalışan Yengeç burçları yeni yılda farklı düzenlemelere tabi olabilirler. 1960 – 1969 yılları arasında doğan bir yöneticiniz varsa, görev yerinin değiştiğine tanıklık edebilirsiniz. Deneyim kazanırken, koşullarınız da eskisine oranla olumlu anlamda değişecek. Her ne kadar kariyer hayatınız sizi yorsa da, önünüze çıkan fırsatları kaçırmak istemeyeceksiniz. Eğer uzun yıllardır aynı çalışıyorsanız, işinizle ilgili büyük dönüşümler yaşayacaksınız.

Yengeç Burcu 2018 Sağlık Yorumu

Duygusal dünyanızdaki iniş çıkışları tetikleyen kirli dolunayların bu yıl üçüncüsü, yedinci evinizde etkili olacak. Ruhen kendinizi iyi hissettiğinizde bedeninize yansımalarının da ne kadar olumlu olduğunu göreceksiniz.

Yengeç Burcu 2018 Cinsellik Yorumu

Cinsellik sizin için ilk planda olmasa da 2018 yılı kendinizi özgürce, güvendiğiniz kollara bırakmanızı sağlayacak. Cinsel hayatınızda algılarınız açık olacak ve daha çok keyif aldığınızı fark edeceksiniz.

Yazar: Sadık Arslan

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir