2018 yay burcu yorumu

2018 Yay Burcu Yorumu

Yay Burcu 2018 Yorumu

2018 yılına gelecekten umutlu başlayacaksınız. Yılın başından itibaren hayatınızla ve girişimlerinizle ilgili daha rahat risk alabileceksiniz. Ailede miras veya ortaklıklarla ilgili sorunlar sebebiyle büyük konuşmalara tanıklık edeceksiniz. Paraya bugüne kadar önem vermemiş biri olarak çevrenizde oynanan oyunlara, özelikle şubat ve mart aylarında kayıtsız kalamayacaksınız. Eğer uzun yılardır aynı sektörde çalışıyorsanız, işinizde büyük bir yön değişikliği de yapabilirsiniz.

Yay Burcu 2018 Aşk Yorumu

Uzun süreli bir ilişki içerisindeyseniz ve birbirinizi çok yıprattığınızı düşünüyorsanız, yeni bir sayfa açmak isteyebilirsiniz. Siz yönetilmekten değil, yönetmekten hoşlanan bir burçsunuz ve toparlayıcı yanınızın baskınlığı sayesinde sorunlarınızın da üstesinden geleceksiniz. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte cazibeniz, gözlerden kaçmayacak. Sizi beğenen insanların sayısında artış olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Yalnız bir Yay burcuysanız, gökyüzü haziran ayında evleneceğiniz kişiyi size tanıtabilir.

Yay Burcu 2018 Kariyer Para Yorumu

1984 – 1998 yıllarında doğan bir Yay burcuysanız, işinizin eğitim alanına daha çok ağırlık vereceğinizi vurguluyor gök kubbe. Çalışma hayatınızda destek göreceksiniz ve önünüz açılacak. Mesleki olarak gelişim göstereceğiniz 2018 yılında ailenizin desteği ayrıca önem kazanacak ve aile bireylerinizden daha fazla anlayış bekleyeceksiniz. Son derece dinamik olacak ve eylemlerinizle kendi kaderinizi yaratacaksınız. Yatırım yapacaksanız, iyi bir araştırmanın ardından beklemenize gerek kalmayacak.

Yay Burcu 2018 Sağlık Yorumu

Özellikle beslenme konusunda kendinizi ihmal ettiğinizi düşünüyorsanız, birtakım sağlık sıkıntılarınızın üstesinden 2018 yılında gelebileceksiniz. Beslenme konusunda ısrarcı olduğunuz huylarınızı bu dönemde değiştirebilirsiniz.

Yay Burcu 2018 Cinsellik Yorumu

2018 yılında cinsel yaşamınız her zamankinden iyi olacak çünkü sevdiğiniz kişiyle seks hayatınızı canlandırmak için güzel detaylar yakalayacaksınız. Eğer yalnız bir Yay burcuysanız, yeni ilişkinizde cinsellik önceliğiniz olabilir. Seks hayatınız iyi olunca gündelik hayatınız da yoluna giriyor.

Yazar: Sadık Arslan

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir