2018 koç burcu yorumu

2018 Koç Burcu Yorumu

Koç Burcu 2018 Yorumu

Hayatınızın en önemli yılına hazır mısınız? 2018 yılı, son yedi yıldır yaşadığınız iniş, çıkışların üstesinden gelmenizi sağlayacak. Bazı konularda kaderiniz olduğunu düşündüğünüz zorlukların degiştigini göreceksiniz. Hayat size büyük sürprizler hazırlıyor. 2018 yılının ilk aylarındaki tutulmalar, aile ve çevre konusunda büyük değişimler yaşamanızı sağlayacak. Heyecanınızın hiç eksik olmayacağı yeni yılda, yeni bir hayata başlayacaksınız.

Koç Burcu 2018 Aşk Yorumu

Yılın ilk aylarında gönül ilişkilerinizde şans sizden yana! Gökyüzü; uzun süreli bir ilişki için size şans getirecek. 2018 yılının en önemli tutulması, şubat ayında gerçekleşirken, ilişki evinizde büyük etkileri olacak. Aradığınız aşkı yılın ilk aylarında bulabilir ve mutluluğa “evet” diyebilirsiniz. İlişki kriterlerinizi yeniden gözden geçirirken, beklentilerinizin değiştiğini fark edeceksiniz. Mart—nisan aylarında bekar Koç burçlarının apar topar evlenmeleri söz konusu olabilir.

Koç Burcu 2018 Kariyer ve Para Yorumu

2018 yılında baharın gelmesiyle birlikle gök kubbe maddi alanlarınızı yönelmenizi sağlayacak. Calıştığınız kurumda değişiklikler olurken, siz de önlem alabilir, kendinizi korumak isteyebilirsiniz. Yedi yıldır aynı yerde çalışan bir Koç burcuysanız, emeklerinizin karşılığını 2018 yılından itibaren yapacağınız köklü yatırımlar sayesinde alacaksınız. Özellikle sosyal hayatı olan bir Koç burcuysanız; düzenli yaptığınız aktiviteleriniz varsa bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.

Koç Burcu 2018 Sağlık Yorumu

Yılın ikinci yarısında Uranüs’ün geri hareketi ile midenize cildinize daha çok özen göstermeniz gerekebilir. Hayatınıza yeni alışkanlıklar katarken, beslenme alışkanlıklarınızı da düzene sokmanız gerekebilir.

Koç Burcu 2018 Cinsellik Yorumu

Yönetici gezegeninizin Mars olması adrenalinin ve tutkuların insanı olduğunuzu anlatıyor. Son yedi yıldır süregelen cinsel hayatınızdaki rutinden kurtulacaksınız. Mayıs ayında ilişkinizdeki sınırları kaldıracaksınız. 2018 yılında yaşanacak Mars retrosu kurallarınızı yıkarken, kendinizi yeniden keşfedecek, dokunmanın sizin için ne kadar önemli olduğunu fark edeceksiniz.

Yazar: Sadık Arslan

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir