2018 ikizler burcu yorumu

2018 İkizler Burcu Yorumu

İkizler Burcu 2018 Yorumu

Yeni yıldan itibaren tam 14 yıl boyunca disiplin gezegeni ile bir daha karşı karşıya gelmeyeceksiniz. Size her konuda çelme takan Satürn’den kurtulurken, yüreğinizdeki kara bulutları dağıtacak bir çevreye gireceksiniz. Daha fazla konuşulacak, daha fazla seyahat edeceksiniz. 2018 yılı size gençlik aşısı gibi gelecek. Eğer evli bir İkizler burcuysanız, bazı aile bireylerini, çekirdek ailenizden uzaklaştıracaksınız. Yılın ortalarında şehir veya ülke değiştirebilirsiniz.

İkizler Burcu 2018 Aşk Yorumu

2017 yılında aranıza mesafe koyduğunuz insanlara yeniden şans verebilirsiniz. Kendinizi yenilemek ve değiştirmek islediğiniz bir yıldasınız. Bahar aylarının gelmesiyle birlikte bekarlara gökyüzü şans getirecek. Bulunduğunuz ortamlarda görüştüğünüz birinden etkilenebilirsiniz. 2016 yılından beri aklınızdan çıkaramadığınız biri varsa ilkbaharda karşılaşabilirsiniz. Bunca zaman sonra yeniden aklınızı karıştırması, ilişkiye başlamanızı sağlayabilir.

İkizler Burcu 2018 Kariyer ve Para Yorumu

Eğer kendi işinizi yapıyorsanız ve ortaklı bir işletmeniz varsa; 2016 yılından bu yana mücadele etliğiniz konuları düzenleyeceksiniz. İddialı kararlar alırken, benliğinize dört elle sahip çıkacaksınız. Duygusal anlamda sizi kullanmaya çalışan kişilerle aranıza mesafe koyabilirsiniz. Aile içinde oluşan borç ve ödemelerin bir kısmını paylaşmak zorunda kalabilirsiniz. Yılın bazı dönemlerinde vergi ya da buna benzer sürpriz ödemeleri bütçenizi aşarak yönetmeniz gerekebilir.

İkizler Burcu 2018 Sağlık Yorumu

2018 yılında görünüşünüze çok özen gösterecek, uzak olduğunuz estetik ve küçük operasyonlara sıcak bakacaksınız. Temmuz ve ağustos aylarındaki tutulmalar burcunuzu yakından ilgilendirirken küçük ev kazalarına dikkat etmenizde fayda var.

İkizler Burcu 2018 Cinsellik Yorumu

Herkesin sevilmek istediği bir yıla adım atarken, sizi kendi kabuğunuzdan çıkaracak bir ilişki yaşayacaksınız. Bildiklerinizi unutacağınız ve adeta ezberinizi bozacak bir cinsel hayatınız olacak. İlişkiniz için neler yapabileceğinizi size göstermeye çalışan bu yeni yılda, siz bile kendinize inanmayacaksınız. Ne denli duygusal olduğunuzu, seks hayatınızda da derinden hissedeceksiniz

Yazar: Sadık Arslan

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir