2018 boğa burcu yorumu

2018 Boğa Burcu Yorumu

Boğa Burcu 2018 Yorumu

2018 yaşamdaki gri’lerinizi kaldırmaya geliyor! Son bir yıldır yaşadığınız sorunlar yüzünden kendinizi sıkışmış hissettiğiniz konulardan kurtuluyorsunuz. 2018 yılında yaşanacak tutulmaların dışında Uranüs yedi yıl boyunca burcunuza misafir olmaya hazırlanıyor. Hayat size masal tadında bir yıl yaşatacak. Hayatınızın her alanında ön plana çıkıp, kendinizi yapmam dediğiniz birçok şeyi yaparken bulacaksınız. Yeni yılda hiçbir şeyin tesadüf olmadığını mucizelere inanarak göreceksiniz.

Boğa Burcu 2018 Aşk Yorumu

2018 yılının sizin için uyarıları bol olacak. İlişkilerinizle ilgili keskin kararlar almanızı sağlayacak gelişmeler yaşayacaksınız. Belki de ilk defa karşılıklı özveriyi ve dengeyi yakalayabileceksiniz. Evli olan Boğa burçları birliktelikleri konusunda temmuz ayına kadar hassas olmalılar. Bu yılın sizin İçin ne kadar önemli olduğunu anlatmaya kelimeler yetmez. İlişkinize müdahil olmaya çalışan üçüncü kişilere karşı ekstra koruma refleksi geliştireceksiniz.

Boğa Burcu 2018 Kariyer ve Para Yorumu

2016 yılının ağustos ayından bu yana kafanızda şekillendirdiğiniz konuları geçirebileceksiniz. Kendi ofisinizi, düzeninizi, şirketinizi faaliyete geçirmek için girişimde bulunabilirsiniz. Gökyüzünün size verdiği cesaretle kendi planlarınıza odaklanacaksınız. Kurumsal bir firmada çalışıyorsanız bulunduğunuz pozisyondan bir üst mevkiye terfi edebilir zam alabilirsiniz. 1970 – 1984 yılında doğan Boğa burçları patron ya da yöneticilerinden büyük destek görecekler.

Boğa Burcu 2018 Sağlık Yorumu

2018 yılında eklem ve migren ağrılarınız konusunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Kilo konusunda hassas bir Boğa burcuysanız, gökyüzünün en marjinal yılından geçerken, hayatınızın en düzenli diyetlerini bu yıl yapabileceksiniz.

Boğa Burcu 2018 Cinsellik Yorumu

Hiçbir konuda iddiayı sevmediğiniz gibi yok sayılmaktanda nefret eden birisiniz. İlişkinizdeki monotonluktan mayıs ayına kadar tutkulu tartışmalarınızla sıyrılırken, kaybetme korkusuyla birlikte cinsel hayatınızda partnerinizin isteklerine odaklanacaksınız. Sevginizin kölesi olmaktan çekinmeyeceksiniz. Temmuz ayında su burcundaki tutulma sayesinde gözleriniz eski ışıltısına kavuşabilecek.

Yazar: Sadık Arslan

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir