2018 başak burcu yorumu

2018 Başak Burcu Yorumu

Başak Burcu 2018 Yorumu

Çaba gösterdiğiniz, emek verdiğiniz her konuda kazanacaksınız. 2018 yılını sükunetle karşılayacaksınız. Ay ve Güneş öncü etkide hareket ederken, yeni bir yıla girmek uzun zamandır düşündüğünüz ama bir türlü harekete geçemediğiniz planları uygulamanız için fırsat verecek. 2018 size kazanç kapılarını sonuna kadar açmayı hedefliyor yeter ki, siz küçük detayların içinde kaybolmayın. Çözüm odaklı kişiliğinize haksızlık yapılmasına bu kez izin vermeyeceksiniz.

Başak Burcu 2018 Aşk Yorumu

Aşk hayatınızda, güven duygunuzu hırpalayan olayları geride bırakacaksınız. Duygusal kaygılarınıza da son verecek 2018, ortada dağınık kalmış ne varsa çözmenizi sağlayacak. Eğer evli bir Başak burcuysanız, son yıllarda yoğunlaşan hayatlarınızdan zaman bulup gidemediğiniz seyahatleri yapabileceksiniz. 2009 yılından sonra evlenen Başak burçları; eşlerinin iş değişikliği sebebiyle farklı şehir ya da ülkelere gidebilir. Evlilik arifesindeki Başak burçları ise güven beklentilerinin bir kez daha altını çizecek. Sadakati, güveni, kendi ile barışık olmayı tetikleyen gökyüzü, beklentilerinizle doğru orantılı bir şekilde çalışıyor.

Başak Burcu 2018 Kariyer Para Yorumu

Zihninizi, mantığınızı yöneten gökyüzü, yeni sorumluluklar getiriyor. Yedi yıldır uğraştığınız konularda daha fazla bilgi sahibi olurken, şubat ayından itibaren sektörünüzde önünüze serilecek, kişisel kazançlar elde edebileceksiniz. İyi niyetinizi suistimal eden insanlara keskin mesajlar vereceksiniz. İçinizden gelmeyen konularda söz vermeyeceksiniz. Menfaate dayalı ilişkileri de sorgulayacaksınız. Bu kişiler ailenizden bile olsa onlara karşı tavrınız çok net olacak.

Başak Burcu 2018 Sağlık Yorumu

Sağlıklı yaşam ve beslenme konusunda ilkbahardan itibaren, kendinize yeni bir yol haritası çizerseniz; daha iyi hissedebilirsiniz. Tansiyon konusunda sıkıntı çeken Başak burçları kontrollerini ihmal etmemeli.

Aslan Burcu 2018 Cinsellik Yorumu

Yeni yılda yönetici gezegeniniz tam dört kez geri gitmeyi planlarken, cinsel hayatınıza daha fazla zaman ayıracaksınız. Yalnız bir Başak burcuysanız, seks hayatınızda kendinizi yeniden keşfetmeye hazır olun.

Yazar: Sadık Arslan

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir