2018 balık burcu yorumu

2018 Balık Burcu Yorumu

Balık Burcu 2018 Yorumu

Gökyüzü sizi sonuna kadar test etti. Herkesin zor sayacağı yılları siz başarınızla geride bıraktınız. Kendinizi ortaya koyabileceğiniz, baskın yapınızı öne çıkartma şansı yakalayacağınız bir yıl sizi bekliyor. Artık Balık burçları rahat bir nefes alabilir. 2018’de artık sizin için bambaşka bir dönem başlıyor.

Balık Burcu 2018 Aşk Yorumu

Yeni yılda ilişkilerinizde kararlı ve istikrarlı tavırlar sergileyeceksiniz. İlişkilere bakış açınız tamamen değişecek. Bekâr Balık burçlarının ise karşısına güzel fırsatlar geliyor. Aile çevrenizden gelen tavsiyelere sıcak bakabilirsiniz. Yüksek öz güveniniz, cazibeniz ve sır dolu yapınızla karşı tarafın ilgisini çekeceksiniz. Özellikle yaz aylarında bambaşka bir aşka evet diyebilirsiniz. Ayrıca bu yıl duygularınızın da eskisi gibi olmadığını, kırgınlıklarınızın üstesinden gelmeyi başardığınızı göreceksiniz.

Balık Burcu 2018 Kariyer Para Yorumu

Artık geçmişi değil geleceği düşünüyorsunuz. Daha çok saygı görecek, yaşam rehberliği yapacak, insanların gelecekle ilgili alacakları kararlarda etkili olacaksınız. Öğrenciyseniz part-time çalışma imkanı bulabilirsiniz. Akademik olarak da şans elde edeceksiniz. Çok değer verdiğiniz bir öğretmeninizin rehberliğinde ortak bir çalışma ortamında yer alabilirsiniz. Para yönetimi konusunda 2018 yılında şanslısınız. 2016 yılından gelen kişisel borcunuz varsa ödemekte zorlanmayacaksınız. Daha planlı ve istikrarlı olacağınız bir yıl.

Balık Burcu 2018 Sağlık Yorumu

Yeni yılda kronik hastalıklarınıza dikkat etmenizi öneririm. Kış dönemlerinde sık sık solunum yollarıyla ilgili şikayette bulunabilirsiniz. Bedensel kondisyona 2018 yılında ekstra dikkat etmeniz gerekebilir. Beslenme konusundaki özeninizi ihmal etmeyin.

Balık Burcu 2018 Cinsellik Yorumu

Çekiciliğiniz sayesinde birden fazla kişinin dikkatini çekeceksiniz. Hayal gücünüz sayesinde partnerinizle birlikte unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz. Yeni yılda tutkularınızı görmezden gelmeyecek, arzularınızın hakkını vereceksiniz.

Yazar: Sadık Arslan

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir