2018 akrep burcu yorumu

2018 Akrep Burcu Yorumu

Akrep Burcu 2018 Yorumu

Yeni yıla yoğun duygularla giriş yapacaksınız. Yakınlarınıza karşı duyarlı tavrınız ön plana çıkacak ve yanı başınızda gelişen olaylara kayıtsız kalamayacaksınız. Ailenizde gelişen olaylarda söz sahibi olmak isteyebilirsiniz. Çevrenizdeki insanları her anlamda yönlendirmek isteyeceğiniz bir 2018 yılı yaşayacaksınız. Şans gezegeni Jüpiter’in burcunuzdaki seyri ve Uranüs’le karşıtlığı sayesinde hayatınızın birçok alanında yeni duyguları deneyimleyeceksiniz.

Akrep Burcu 2018 Aşk Yorumu

Yıllar sonra Güneş’in etrafında büyük bir çember oluşturan Jüpiter; şansı, bereketi ve huzuru getirecek. Kalbinizi size yeniden hissettiren kişi varlıklı bir ailenin üyesi olabilir. Gökyüzü, yeni başlayacağınız ilişkiyle birlikte çevrenizin de bir anda değişebileceğini işaret ediyor. Güzel bir döneme giriyorsunuz, fırsatları doğru kullanırsanız, hedeflerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Kararsızlık yaşadığınız konularda güvendiğiniz arkadaşlarınızdan yardım alın, kendi akıl süzgecinizden geçirmeyi ihmal etmeyin.

Akrep Burcu 2018 Kariyer Para Yorumu

Geleceğinizin masalını bu yılın ilk aylarında yapacağınız girişimlerle yazmaya başlayacaksınız. Bahar aylarının gelmesiyle, aranılan isim olacaksınız. Kariyer evinizdeki korkuları üstünüzden atmanızı sağlayacak retrolarla birlikte daha emin adımlar atacaksınız. Son yıllarda kredilerle ilgili, hareketlerinizi kısıtlayan ödemeleri hiç düşünmediğiniz bir şekilde çözeceksiniz. İş veya eğitim hayatınızdaki becerileriniz, araştırmacı yönünüz artacak. İş kurmak isteyen bir Akrep burcuysanız, teklifleri düşünün.

Akrep Burcu 2018 Sağlık Yorumu

Fiziksel gücünüzü artırmak için adımlar atmanız gerekebilir. Saçınızın renginde değişikliğe gidebilir, estetik operasyonlara yönelebilirsiniz. Vücudunuzla ilgili rötuşlar bile yaptırmayı düşünecek, 2018 yılında kendinizi baştan yaratacaksınız.

Akrep Burcu 2018 Cinsellik Yorumu

Yalnız bir Akrep burcuysanız, Uranüs’ün toprak seyri mayıs ayına kadar sevgiliniz olacağını söylüyor. Tensel uyumunuz, harika bir seks hayatı sağlayacak. Eğer evli bir Akrep burcuysanız, en büyük yakınlaşmalar kavgalarla başlayacak. Sahiplenme duygunuzla partnerinize baş döndürücü bir yıl yaşatacaksınız.

Yazar: Sadık Arslan

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir